Kun je zo lang niet wachten of heb je wat gemist? Lees dan nog even deze interviews en achtergrondverhalen. Zo blikten we in juni met UT-collegevoorzitter Vinod Subramaniam terug op een roerig collegejaar en spraken we de trotse Janneke Alers die docent van het jaar werd.
Een verhaal dat veel losmaakte was het openhartige interview met Kerensa Broersen, die toch haar aanstelling mocht behouden aan de faculteit TNW. Ook Detlef Lohse sprak openhartig over zijn succesvolle carrière en vertelde dat hij absoluut niet denkt aan stoppen.
Afscheid
Tot slot, onze studentcolumnist Lars van der Zandschulp nam na afscheid van het studentenleven en kijkt met weemoed terug op die toch wel hele fijne tijd in Enschede. En met veel plezier werkte de redactie dit jaar aan de Grote U-Today Bestuursfotoverkiezing, inclusief upgrade: er is nu een heuse wisselbeker in omloop.
Namens de gehele U-Today redactie wensen wij iedereen een fijne zomer!