Sinds het vertrek van Fikkers neemt directeur Human Resources Hans Oeloff de taken op interim-basis waar. In die situatie zit de UT sinds oktober 2024: Oeloff staat aan het hoofd van twee diensten, maar de universiteit zette nog geen vacature uit voor een nieuwe dienstdirecteur Strategie & Beleid.
‘Het klopt inderdaad dat deze functie nog steeds op interimbasis wordt vervuld en dat er (nog) geen vacature is uitgezet’, laat woordvoerder Laurens van der Velde weten. ‘Voor nu werkt deze oplossing adequaat, omdat er kan worden geleund op een inhoudelijk sterk managementteam.’
Strategisch vraagstuk
Ondertussen is de UT nu wel bezig met een groot strategisch vraagstuk: het opstellen van een institutioneel plan onder de noemer ‘Reinventing our UT’. Dat plan moet de toekomstige koers van de universiteit bepalen.
Woordvoerder Van der Velde wijst ook op dat proces. ‘Die trajecten willen we goed doorlopen alvorens we overgaan tot het stellen van een vacature’, zegt hij. Om wat voor termijn het gaat voordat de zoektocht naar een nieuwe directeur Strategie & Beleid start, daar kan hij nog geen uitspraken over doen. ‘Maar zoals aangegeven, zijn we content met de huidige invulling voor de huidige fase.’