Beveiliging van informatie

| Redactie

De volgende lezing in de colloquiumserie 'The electronic highway and its applications' wordt woensdag 15 februari verzorgd door dr. Dirk Jan Out (Telematica Research Centrum). Thema: 'Beveiliging van informatie'. Invalshoeken: Dreigingen voor organisaties en burgers, middelen om die dreigingen af te wenden, manieren waarop de overheid greep wil houden op de rechtshandhaving, de rol van het actiepl

De volgende lezing in de colloquiumserie 'The electronic highway and its applications' wordt woensdag 15 februari verzorgd door dr. Dirk Jan Out (Telematica Research Centrum). Thema: 'Beveiliging van informatie'. Invalshoeken: Dreigingen voor organisaties en burgers, middelen om die dreigingen af te wenden, manieren waarop de overheid greep wil houden op de rechtshandhaving, de rol van het actieplan elektronische snelweg, de internationale context. Dirk- Jan Out (Leiden, 1965) studeerde informatica aan de TU Delft en promoveerde aan de UT op het gebied van foutopsporing en reparatie van technische systemen. Sinds 1993 werkt hij als wetenschapper bij het Telematica Research Centrum. Plaats EF-T4, 16.00-17.00 uur.

Scriptie

Ter gelegenheid van deze door EL en INF geinitieerde lezingenserie over de Elecronic Super Highway wordt studenten de kans geboden een scriptie te schrijven over een van de onderwerpen die in de serie aan de orde komen (2 tot 3 SP). Info en coördinatie scripties: J. Daemen, tel. 2812.

De andere lezingen van de serie zijn op 1, 15 en 29 maart, 12 en 26 april en 10 mei.

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.