Sportuitslagen afgelopen weekend

| Redactie

Bekijk hieronder de uitslagen en korte verslagjes van de sportverenigingen die afgelopen weekend uitkwamen in competitieverband en van andere UT-sporters.
De uitslagen van jouw club elke maandag op deze plaats? Mail naar [email protected]!
 

Winst voor Drienerlo

Voetbal.
Zaterdag, derde klasse D

Drienerlo - FC Eibergen 2-1 (1-0). Yannick Thielemeijer 1-0 en 2-0, Paradijs 2-1. 
Koploper Drienerlo kende weinig moeite met FC Eibergen. Yannick Thielemeijer maakte de goals. Beide keren schoot hij fraai raak van grote afstand. Eibergen deed in de slotfase van de wedstrijd nog wat terug.

Cabezota wint van nummer vier

Handbal.
Cabezota dames 1 - B.W.O. 19-16 (9-9).
Cabezota dames 1 won zaterdag van de nummer vier van de ranglijst. Hoewel het tijdens de rust 9-9 stond, trok Cabezota in de tweede helft wél aan het langste eind en wonnen ze met 19-16. De verdediging stond goed en bij vlagen was er sprake van zeer efficiënte aanvallen. B.W.O. probeerde de laatste minuten het tij nog te keren door een offensieve verdediging neer te zetten, maar de dames van Cabezota waren vastberaden deze punten niet meer uit handen te geven. 
Cabezota behoudt hiermee de zevende plek in de ranking. Met nog twee wedstrijden te gaan tegen de nummer 8 en 9 is er goede hoop op een mooie afsluiting van het seizoen.

Vrouwen Drienerlo op dreef

Hockey. 
Vrouwen, derde klasse F

Drienerlo – HCHN 5-1 (2-1). 
Drienerlo speelde een goede wedstrijd en behaalde een behoorlijk rendement uit de strafcorner. Renée Heinen bracht de thuisclub daarmee op 2-0 voordat HCHN nog voor rust wat terugdeed. In de tweede helft nam de thuisclub verder afstand en wist met goed combinatiespel vele aanvallen op te zetten. Renée Heinen zorgde met een mooie veldtreffer voor 3-1, waarna Marit Ruitenberg en clubtopscorer Tara Hankel Drienerlo naar een grote overwinning tilden.
 

Mannen, derde klasse F
Drienerlo – Twente 1-2 (1-1).
Drienerlo kon goed meekomen met de koploper en maakte vooral defensief een goede indruk. De thuisploeg stuitte echter vaak op de doelman van Twente en ging mede daardoor ten onder.

Arriba ruim langs Kikkers

Basketbal.
Mannen, eerste klasse C
Arriba – Kikkers 67-49.

De wedstrijd ging aanvankelijk gelijk op, maar vanaf het derde kwart schakelde Arriba een tandje bij. Arriba bleef doorstomen en gaf de overwinning extra glans met drie dunks in de slotfase.


Vrouwen, eerste klasse c
Uitsmijters 2 – Arriba 67-38.
Arriba kon weinig inbrengen en liet defensief steken vallen. De ploeg liep al snel een ruime achterstand op en kwam de klap niet meer te boven.

Optimaal resultaat voor Harambee

Volleybal
Vrouwen, Eerste klasse

Holyoke 1 - Harambee 1; 0-4 (23-25, 22-25, 21-25, 24-26)
De einduitslag ziet er niet spannend uit, maar aan de setstanden is te zien dat beide teams aan elkaar gewaagd waren. De dames wisten het optimale resultaat te behalen, waardoor er geen punten zijn blijven liggen. Desondanks blijft het nog spannend met nog maar drie competitiewedstrijden te spelen.

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.