Pro-UT

| Redactie

‘Pro-UT wil zich sterk maken voor een krachtiger sturend en ondernemend CvB. De UT is een fantastische universiteit, maar het UT-marktaandeel slinkt al jaren en in 3TU-verband verliezen we het van Delft. Het CvB moet er alles aan doet om eindelijk uit te vinden wat hiervan de oorzaak is. Elk jaar als de balans wordt opgemaakt blijken de organisatieonderdelen meer uitgegeven te hebben dan afgesproken. Pro-UT zal er op blijven hameren dat het CvB voortdurend de vinger aan de pols dient te houden. Het primair proces is onoverzichtelijk georganiseerd, waardoor de ondersteunende processen niet zonder verspilling van middelen georganiseerd kunnen worden. Het CvB moet hierin duidelijke keuzes maken. Er komen forse bezuinigingen op ons af. Reorganisaties lijken onvermijdelijk. Pro-UT is hier voor, als we daardoor leaner, meaner, slagvaardiger en ondernemender worden, maar niet ten koste van gedwongen ontslagen!’

1. Jann van Benthem
1. Jann van Benthem
Functie: coördinator TOPprogramma en docent ondernemerschap bij het NIKOS.
Stem op mij, want door mijn kritische opstelling help ik het CvB en daarmee de UT aan nog betere (onderbouwing van de) besluitvorming.

2. Björn Harink
2. Björn Harink
Functie: promovendus Tissue Regeneration
Stem op mij, want ik kom op voor de belangen van de huidige en toekomstige promovendi op de UT. Zij zijn de toekomst van het onderwijs en onderzoek. Zij verdienen daarom de status van volwaardige werknemers, in plaats van student met een magere beurs.

3. Jan van Alsté
3. Jan van Alsté
Functie: Coördinator internationalisering Graduate School
Stem op mij, want de centralisatie is doorgeslagen en de organisatie krachteloos. De UT dreigt op achterstand te komen dus moet het management leaner, slagvaardiger en ondernemender. Ik ben beschikbaar als lijstduwer en als mede initiator van een tweede periode van Pro-UT.

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.