Helpdesk en pc-zaal CIV geopend

| Redactie

Directeur Tom Koppen van het Centrum voor InformatieVoorziening (CIV) toont met gepaste trots de nieuwe pc-zaal van het CIV aan secretaris Mary Franken. Even daarvoor opende zij met sirene-geloei officieel de sinds 1 mei geopende helpdesk. Deze fraaie balie is het centrale aanspreekpunt voor alle vragen, problemen en klachten van pc-gebruikers binnen de UT. De vier medewerkers helpen niet alleen b

Directeur Tom Koppen van het Centrum voor InformatieVoorziening (CIV) toont met gepaste trots de nieuwe pc-zaal van het CIV aan secretaris Mary Franken. Even daarvoor opende zij met sirene-geloei officieel de sinds 1 mei geopende helpdesk. Deze fraaie balie is het centrale aanspreekpunt voor alle vragen, problemen en klachten van pc-gebruikers binnen de UT.

De vier medewerkers helpen niet alleen bij het zoeken naar oplossingen, maar houden ook in de gaten of de afhandeling correct verloopt. Koppen hoopt dat nu de tijd voorbij is dat klanten van het kastje naar de muur worden gestuurd. De helpdesk is op werkdagen telefonisch bereikbaar tussen half negen en kwart over vijf onder nummer 2311. 'Dat is samen zeven, een geluksgetal, dus dat moet goed gaan', aldus Franken.

Het hele gezicht van het CIV heeft een ingrijpende face-lift ondergaan. Computers worden steeds kleiner en vloeroppervlak is duur, dus werd de voormalige computerzaal tevens pc-zaal. Mét zestig nieuwe pc's wel te verstaan, want de oude waren toch echt versleten, aldus Koppen. De overbodig geworden vierkante meters leveren een ton op, waardoor de investering haalbaar was.

Vanuit de gang op de eerste verdieping van het TW/RC-gebouw heb je nu een prachtig uitzicht op de vele tientallen studenten die hier tussen negen uur 's ochtends en kwart voor tien 's avonds over het toetsenbord gebogen zitten. Wie de ingang aan De Horst neemt, loopt direct tegen de CIV-shop, de helpdesk en de pc-zaal aan. Alle publieksfuncties zijn zo overzichtelijk bij elkaar gebracht. Alleen het linoleum-mozaïek in dat deel van de gang verraadt nog hoe het er vroeger uitzag. Maar ook daar komt volgend jaar, als alle verbouwingen in het TWRC-gebouw achter de rug zijn, de zachtgele CIV-kleur te liggen.

Bij het CIV verbaast men zich er wel over, dat de pc-zaal nog steeds zo goed wordt bezocht. Hebben zoveel studenten dan geen pc? Een binnenkort te houden enquête moet hierover uitsluitsel geven.

Franken had wel een verklaring voor de populariteit van het CIV: 'Er komt steeds meer informatie vrij. Dat betekent dat een steeds grotere vraag naar informatievoorziening ontstaat, dus jullie zitten altijd in de lift.'

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.