Maandag 22 april, 12:35 uur: tijdens de lunch is de seizoensfinale van Broodje Cultuur: Fire in the hole, door Eric Koller.
Maandag 22 april, 16:00 uur: de officiële opening wordt verzorgd door Kees van Ast, omlijst door een presentatie van de kunstcollectie van Moniek Rutten en een theatervoorstelling van Iwan Dam.
Dinsdag 23 april, 21:00 uur: de eerste borrelaangelegenheid wordt aangeboden door Apollo’s Prins Pilsgala. Een felicitatie aan Willem-Alexander met veel oranje, snacks, cocktails, band en voor de late uurtjes een DJ. Schade: € 20 in de voorverkoop, €25 voor een kaartje aan de deur. Consumpties inbegrepen.
Woensdag 24 april, 20:00 uur: het Theatercafé is woensdagavond de plek voor jazzliefhebbers. UT’s bigbandvereniging Stubiba verzorgt een muzikale avond.
Donderdag 25 april, rond de lunch: Hit and Run, Misdaad en Straf. Theater voor UT-studenten, door RUG-studenten over grootheidswaanzin en gewetenskwesties. De voorstelling in de pauze gemist? Om 15:30 uur krijg je een herkansing in Hal B.
Donderdag 25 april, tussen 18:00 en 21:00 uur: de winnaressen van Student’s Got Talent en Musilon zorgen voor vermaak tijdens het diner. Aansluitend volgt een pianoperfomance en verzorgt een band de muziek.
Vrijdagmiddag 26 april, 16.00 uur: de openingsweek wordt afgesloten met een borrel, aangeboden door huiscateraar Sodexo.