Kloost-Zimmerman van Woesik is sinds 1 september 1978 in dienst van de UT, waar ze begon in de functie van ‘schrijver’. In de loop der jaren had ze posities als ‘administratief ambtenaar’, medewerker onderwijsadministratie en vanaf de jaren tachtig is ze de constante factor in de groep van Thermal Engineering als management assistent. Op 18 juli gaat ze met pensioen.
Haar collega’s roemen haar om haar inzet voor de gehele afdeling van Thermal and Fluid Engineering, maar vooral ook ‘om haar onvoorwaardelijke steun aan studenten, onderzoekers en ondersteunde staf, gecombineerd met buitengewone professionele vaardigheden en ervaring.’ Kloost-Zimmerman van Woesik staat bekend om haar ‘vriendelijkheid en toewijding aan het werk’ en de ‘organisatie van de kantooractiviteiten’.
Wegens haar buitengewone vaardigheden en toewijding aan de UT gedurende 47 jaar heeft het college van bestuur de toekenning van de Julianapenning toegezegd.