VU-student, bul na 34 jaar

| Redactie

Na 34 jaar studeren heeft Tamme Tams (53) zijn bul gekregen voor de studie psychologie aan de Vrije Universiteit. De VU heeft ruimhartig zijn afstudeerborrel betaald. In het Parool zegt Tams dat hij zich gaat aanmelden voor het Guinness Book of Records. Hij is nu klaar met studeren. Dat heeft de nodige inspanning gevergd en aan een andere studie gaat hij niet meer beginnen. De komende jaren hoopt

Na 34 jaar studeren heeft Tamme Tams (53) zijn bul gekregen voor de studie psychologie aan de Vrije Universiteit. De VU heeft ruimhartig zijn afstudeerborrel betaald.

In het Parool zegt Tams dat hij zich gaat aanmelden voor het Guinness Book of Records. Hij is nu klaar met studeren. Dat heeft de nodige inspanning gevergd en aan een andere studie gaat hij niet meer beginnen. De komende jaren hoopt hij als psychotherapeut te kunnen werken. Zijn tweedaagse baan bij de zuivelafdeling van Albert Heijn, die hij al sinds 1979 heeft, zal hij dan wellicht opzeggen.

HOP, Bas Belleman

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.