Fit

| Redactie

Medewerkers uit hun bureaustoel krijgen. Dat is het doel van de Open Huisweek bedrijfsfitness waaraan UT-personeel deze week gratis mee kan doen. Om het goede voorbeeld te geven zou het Managementteam van de UT vorige week in de lunchpauze de aftrap geven, maar het lukte sportleraar Job van Regteren c.s. niet om voldoende decanen en wetenschappelijk directeuren op de been te brengen. Animo was er

Medewerkers uit hun bureaustoel krijgen. Dat is het doel van de Open Huisweek bedrijfsfitness waaraan UT-personeel deze week gratis mee kan doen. Om het goede voorbeeld te geven zou het Managementteam van de UT vorige week in de lunchpauze de aftrap geven, maar het lukte sportleraar Job van Regteren c.s. niet om voldoende decanen en wetenschappelijk directeuren op de been te brengen.

Animo was er wel bij de mensen op de foto. Hun lunchpauze ging op aan het zogenoemde Cardiospel. Voor het 'knuppelen' dat rond dezelfde tijd stond gepland kwam niemand opdagen. Knuppelen? Sportleraar Job van Regteren: 'Het spel komt oorspronkelijk uit de gevangenis. Met een plastic stick sla je tegen een bal die alle kanten uitspringt. Heel geschikt om je mee af te reageren. We spelen het vaak met de medewerkers van TSM.'

Zin in een fysiek verzetje? Vandaag en morgen is er nog een mogelijkheid om mee te doen aan verschillende sportieve activiteiten in het Sportcentrum.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.