Bestuur Student Union

| Redactie

Michiel Coolen is het nieuwe lid in het bestuur van de Student Union, dat verder bestaat uit Pieter Meijers, Tijmen Augustijn en Leonie van der Steen. Jurgen Schutte, Maarten Bekking en Arnout Brouwers gaan na een jaar SU hun studie oppakken. Meijers wordt voorzitter, naast zijn portefeuille commercie. Woensdag 20 februari a.s. organiseert het bestuur van de Student Union in samenwerking met OC&am

Michiel Coolen is het nieuwe lid in het bestuur van de Student Union, dat verder bestaat uit Pieter Meijers, Tijmen Augustijn en Leonie van der Steen. Jurgen Schutte, Maarten Bekking en Arnout Brouwers gaan na een jaar SU hun studie oppakken. Meijers wordt voorzitter, naast zijn portefeuille commercie.

Woensdag 20 februari a.s. organiseert het bestuur van de Student Union in samenwerking met OC&C Strategy Consultants de training 'Structuur als tweede natuur'. Opgeven kan door te mailen naar [email protected].


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.