Broodje Valentijn

| Redactie

Op Valentijnsdag organiseren SPe Studentenplein en HoBiHe een 'Broodje Valentijn'. Lisette Harting, EL-studente en voorzitter van HoBiHe, geeft op donderdag 14 februari om 12.30 uur een mini-lezing met de titel 'Homoseksualteit: een ziekte uit het westen.' Na floop is er gelegenheid voor discussie. In haar lezing behandelt Harting onder meer de invloed van het westerse denken over homoseksualiteit

Op Valentijnsdag organiseren SPe Studentenplein en HoBiHe een 'Broodje Valentijn'. Lisette Harting, EL-studente en voorzitter van HoBiHe, geeft op donderdag 14 februari om 12.30 uur een mini-lezing met de titel 'Homoseksualteit: een ziekte uit het westen.' Na floop is er gelegenheid voor discussie.

In haar lezing behandelt Harting onder meer de invloed van het westerse denken over homoseksualiteit op andere 'roze culturen' in de wereld.

Plaats: Vrijhof, vergaderzaal 8. Meer informatie: //hobihe.srd.utwente.nl.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.