TSM Business School heeft de met elkaar gebrouilleerde decaan Carla Millar en directeur Arjan van Dijk tot 31 januari naar huis gestuurd. Tot die tijd zal Hans Savalle proberen om de bestuurscrisis die de twee achterlaten tot een oplossing te brengen.
'Savalle heeft drie kerntaken', aldus Wouter van Rossum, woordvoerder namens de Twentse aandeelhouder in de business school. 'Hij zal de operationele zaken begeleiden, zich over de strategische herpositionering van TSM buigen, en een nieuwe bestuursstructuur implementeren.'
Van Rossum is tevreden over de komst van Savalle. Twee weken geleden stapte de raad van commissarissen van TSM op omdat de Twentse aandeelhouder niet instemde met het door de RvC voorgestelde crisisplan.