Edinbrugh

| Redactie

Herendispuut Tranquillum zette afgelopen weekend de bloemetjes buiten in de Schotse Hooglanden. Wegens hun 25e dies toog het gezelschap, in totaal zestig studenten en alumni, naar Edinburgh. Daar werd uiteraard een whisky destilleerderij bezocht. Verder werd er flink gestapt en sloofden de mannen zich uit tijdens de Highland Games.

Tranquillum is een Audentisdispuut en staat vrij vertaald voor `Rust en Waardigheid'. `Het dispuut werd ooit opgericht omdat de ouderejaars, door de komst van vele eerstejaars, meer rust in de tent wilden', vertelt dispuutslid en tbk-student Paul Durenkamp. `In de loop van de jaren is dat wel veranderd en is de betekenis van Tranquillum verbasterd naar `Fust en Aardigheid'.'

Vanwege het jubileum staan er dit jaar nog meer feestelijke activiteiten op het programma, waaronder een gala. De datum hiervan is nog niet bekend.

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.