Het verleiden van talent

| Redactie

Om onderwijs voor talentvolle studenten te stimuleren houden het Landelijk +Netwerk en de VSNU op donderdag 14 oktober in Utrecht de studiedag Het Verleiden van Talent in Academia. Honours-of plusprogramma's geven talentvolle studenten de ruimte om te excelleren. Studenten krijgen er de gelegenheid hun creativiteit meer te gebruiken en zich verder te verdiepen in bepaalde onderwerpen. Structurele

Om onderwijs voor talentvolle studenten te stimuleren houden het Landelijk +Netwerk en de VSNU op donderdag 14 oktober in Utrecht de studiedag Het Verleiden van Talent in Academia.

Honours-of plusprogramma's geven talentvolle studenten de ruimte om te excelleren. Studenten krijgen er de gelegenheid hun creativiteit meer te gebruiken en zich verder te verdiepen in bepaalde onderwerpen. Structurele aandacht voor talentvolle studenten staat in Nederland echter nog in de kinderschoenen. Een visie op talentontwikkeling is nog nauwelijks aanwezig. Tegelijkertijd neemt de belangstelling vanuit opleidingen en instellingen toe. Vandaar de studiedag, die plaatsvindt op de Universiteit Utrecht. Er zullen plenaire sprekers zijn, onder wie Joop Sistermans, voorzitter van de Adviesraad voor het Wetenschaps en Technologiebeleid. Ook zijn er diverse workshops. Meer informatie is te verkrijgen via www.vsnu.nl.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.