Maandag begon Acasa met de renovatie van de eerste flat aan de Campuslaan Hoog. De 22 bewoners van flat 63-65 zijn tijdelijk gehuisvest aan de Molenstraat in de binnenstad van Enschede.
'Twee studentenkamers worden opgeofferd om meer ruimte voor de gezamenlijke woonkamer en keuken te creëren', vertelt Tom Visser, projectleider van de renovatie. 'Met z'n zeventienen in een piepklein keukentje was toch wel een beetje teveel van het goede.' De flats aan de Campuslaan Hoog zijn gebouwd in 1965. In de loop der jaren zijn wel onderhoudswerkzaamheden en kleine renovaties verricht. Visser: 'Er komen nieuwe kozijnen in, de vloeren en plafonds in de gangen worden vervangen en er komt een nieuwe keuken. Ook wordt een brandtrap geplaatst.' De bewoners worden betrokken bij de opknapbeurt. Ze mogen zelf beslissen over de kleur van de vloer en de wanden, aldus Acasa.
Over zes weken kunnen de studenten van flat 63-65 weer terug naar hun oude stekkie. Vóór de bouwvakvakantie moet de gehele renovatie van de Campuslaan Hoog gereed zijn.
![]()
![]()