C. Millar weer terug als prof

| Redactie

Carla Millar-Schijf (62) is benoemd tot hoogleraar internationale marketing en management aan de UT-faculteit Bedrijf, Bestuur en Technologie. De benoeming geldt voor een periode van drie jaar. Millar stapte twee jaar geleden op als dean van TSM. Millar studeerde sociale wetenschappen in Tilburg, Turijn en Londen en startte haar carrière in het bedijfsleven. Bij Unilever vervulde zij diverse marke

Carla Millar-Schijf (62) is benoemd tot hoogleraar internationale marketing en management aan de UT-faculteit Bedrijf, Bestuur en Technologie. De benoeming geldt voor een periode van drie jaar. Millar stapte twee jaar geleden op als dean van TSM.

Millar studeerde sociale wetenschappen in Tilburg, Turijn en Londen en startte haar carrière in het bedijfsleven. Bij Unilever vervulde zij diverse marketingfuncties. Daarna was zij als consultant werkzaam in Londen. In 1979 stapte zij over naar de academische wereld en werkte ze bij de universiteiten van Greenwich, Nijenrode en de Londense City University Business School, waar zij in 1989 promoveerde op het proefschrift over internationale marketing 'How do Globalisation and Culture affect Management Decision taking.'

In oktober 2000 werd Millar benoemd tot decaan en directievoorzitter van de Twents-Groningse TSM Business School en was daarnaast hoogleraar International Marketing & Management aan de universiteit van Groningen. Nauwelijks een jaar na haar benoeming bij TSM brak daar een bestuurscrisis uit, die uiteindelijk leidde tot een volledige reorganisatie van TSM door een interim-manager en de benoeming van ir. Frank Schreve als haar opvolger, begin vorig jaar.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.