Overwinning Cabezota
De handbalsters van Cabezota versloegen afgelopen weekeinde in de uitwedstrijd Langeveen met 16-12. Met deze zege blijft de ploeg volop in de race voor de titel. De mannen verloren met 35-26 van DOS uit Emmer-Compascuum.
Harambee klopt Lutheria
De volleybaldames van Harambee versloegen vrijdagavond Lutheria met 4-0. De setstanden: 25-10 25-23 25-12 25-19.
Bovenaan in Bommelasloop
De atleten van de Drienerlose triatlonvereniging Aloha haalden een aantal hoofdprijzen op de Bommelasloop in Enschede. Zo was er op de 7,4 kilometer hardlopen een eerste plaats voor Jony Heerink in 33.42. Zij bleef clubgenote Anna Doding (37.45) voor, die als derde over de streep kwam. Verder maakte Jan-Roelf Heerssema afgelopen weekeinde indruk op de Euregio Zwemloop in Enschede. In zijn wedstrijd - 500 meter zwemmen en vijf kilometer hardlopen - passeerde hij als eerste de finish in 25.19. Willem Schreurs hield het op één kilometer zwemmen. Hij veroverde de eerste plaats in een tijd van 13.45 minuten.
Duo schiet op snelheid
Het duo Dennis de Vlieger en Nick Aldenkamp van schietvereniging Lichtgeraakt legden op een sterk bezet toernooi in Amersfoort beslag op de 22e plaats. In een veld van zestig schutters moesten zij binnen vier minuten zeventig doelen op verschillende afstanden raken. Als handicap droegen de schutters tijdens het lopen een zware munitiekist met zich mee.
Kronos mist podium
De Drienerlose Atletiekvereniging Kronos heeft op een crossestafette in Nijmegen het podium net gemist. In een wedstrijd over vijftien etappes van een kilometer kwamen de vijf Kronauten
Monique van Lier, Hanneke Weststeijn, Viktor Beelen, Johan van Dijk en Steven Mesman net tekort voor het ereschavot. Zij legden het parcours af in een tijd van 56.37 minuten.