Klein Verzet koerst op Het Hulsbeek

| Redactie

Wielervereniging Klein Verzet organiseert aankomende zondag de Studentencup op Het Hulsbeek in Oldenzaal. Verschillende studentensteden geven acte de présence op het 2,3 kilometer lange wielerparcours. ‘Het leeft echt onder onze leden.’

Het is de eerste wedstrijd van Klein Verzet sinds het uitbreken van de coronapandemie. De Studentcup is speciaal voor studentenwielerverenigingen. ‘Normaal zijn er meerdere wedstrijden per jaar’, legt Renske Janssen van Klein Verzet uit. ‘Maar dit jaar zijn wij door corona voorlopig de enige vereniging die zo’n studentenkoers organiseert. Ik merk dat het ook wel echt leeft onder onze leden.’

Het parcours draait rondjes van 2,3 kilometer om Het Hulsbeek. Er zijn twee categorieën: de dames en de heren. De dames rijden 45 minuten plus drie rondjes, de heren 55 minuten plus drie rondjes. Er doen studenten uit verschillende steden mee aan de race. Zo zijn er aanmeldingen uit Nijmegen, Wageningen en Maastricht.

Ronde van Enschede

Ook organiseert Klein Verzet eind september de Ronde van Enschede op de campus. Deze wedstrijd vond in 2019 voor het laatst plaats als NSK (studentenkampioenschap). De Ronde van Enschede is ook voor niet-studenten. Zowel voor de Studentencup als de Ronde van Enschede kunnen deelnemers zich nog opgeven via Klein Verzet.

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.