Nieuw personeels-informatiesysteem

| Redactie

Bijna honderd belangstellenden bezochten vorige week donderdag de demonstratie van Oracle HR, het nieuwe personeelsinformatiesysteem dat de UT per 1 januari in gebruik neemt. Netty Haandrikman en Cecile Buursink, twee toekomstige eindgebruikers, lieten op amusante wijze de belangrijkste schermen zien. Zoals de zoekfuncties en 'de wet poortwachter. Ook het zichtbaar maken van foto's van medewerkers leverden positieve reacties op.

Niet alleen het personeelsinformatiesysteem wordt vervangen. Het salarissysteem dat de UT momenteel gebruikt houdt ultimo 2005 op te bestaan. Daarom loopt momenteel een landelijke Europese aanbesteding. De UT doet mee aan dit universitaire project waarin negen universiteiten samenwerken. Een salarissysteem staat niet op zich maar heeft interfaces met talloze interne en externe systemen en instanties. Jos de Bot (PA&O) gaf in zijn presentatie aan dat de vervanging pas echt slaagt als de UT-medewerker in januari 2005 een salarisstrook ontvangt en denkt: 'Hé, een nieuw salarissysteem, niets van gemerkt'.

De bijeenkomst werd geopend door PA&O-hoofd Kas de Vries die de achtergronden rond het implementatieproject van Oracle HR toelichtte. De hele exercitie die vijf mensjaren aan UT-uren en 900 consultancy uren kost ligt goed op koers, vertelde hij. Binnenkort wordt geïnstalleerd in de productieomgeving en kan de inrichting en conversie worden uitgevoerd. De interne gebruikerscursussen starten over enkele weken.

De sheets bij deze voorlichting zijn te raadplegen via de website van PA&O.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.