IsoTis naar UT

| Redactie

Geheel in lijn met het kennisparkprincipe maakt de onderzoeksgroep orthobiologie van de biomedische onderneming IsoTis OrthoBiologics uit Bilthoven sinds deze week officeel deel uit van het Biomedical Technology Institute (BMTI) op de UT. De nieuwe onderzoeksgroep, bestaande uit 15 medewerkers, gaat zich richten op de biologie en het herstel van het spierskeletstelsel. Het BMTI wordt daarmee direc

Geheel in lijn met het kennisparkprincipe maakt de onderzoeksgroep orthobiologie van de biomedische onderneming IsoTis OrthoBiologics uit Bilthoven sinds deze week officeel deel uit van het Biomedical Technology Institute (BMTI) op de UT.

De nieuwe onderzoeksgroep, bestaande uit 15 medewerkers, gaat zich richten op de biologie en het herstel van het spierskeletstelsel. Het BMTI wordt daarmee direct een van de meest vooraanstaande spelers op het gebied van weefselherstel. In ruil voor financiële ondersteuning krijgt IsoTis binnen bepaalde programma's exclusief toegang tot technologieën of producten van de groep.

IsoTis OrthoBiologics (150 werknemers) is dit jaar ontstaan door de fusie van het Amerikaanse GenSci OrthoBiologics en IsoTis SA, een Zwitsers-Nederlandse onderneming. Het officiele hoofdkantoor is gehuisvest in het Zwitserse Lausanne, de Nederlandse vestiging staat in Bilthoven en de Amerikaanse vestiging in Californië.

Hoewel de geografische verhuizing van de onderzoeksgroep nog niet is gerealiseerd, zijn de medewerkers in Bilthoven al wel via de UT gecontracteerd. Zodra de nieuwbouw van de Zuidhorst (tweede helft van 2005) voor BMTI is gerealiseerd zal IsoTis daar haar intrek nemen.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.