Ontbijt met de rector

| Redactie

Studentenvereniging Taste organiseert woensdag 3 september het ontbijt met de rector in sociëteit De Pakkerij. Thema is het spanningsveld tussen projectonderwijs en activisme. Enkele jaren geleden is op de UT bij verschillende studies het projectonderwijs ingevoerd. Het biedt veel voordelen, maar heeft ook een keerzijde. Studenten besteden namelijk hun meeste studietijd aan grote projecten. Deze m

Studentenvereniging Taste organiseert woensdag 3 september het ontbijt met de rector in sociëteit De Pakkerij. Thema is het spanningsveld tussen projectonderwijs en activisme.

Enkele jaren geleden is op de UT bij verschillende studies het projectonderwijs ingevoerd. Het biedt veel voordelen, maar heeft ook een keerzijde. Studenten besteden namelijk hun meeste studietijd aan grote projecten. Deze moeten nauw op elkaar aansluiten. Als een project fout loopt, kan dit in de praktijk een jaar studievertraging opleveren. Tijdens het ontbijt is er een discussie, onder leiding van de rector, met docenten en studenten over studievertraging die studenten oplopen door het missen van projecten doordat ze ook actief zijn naast hun studie.

Het ontbijt begint om half negen en is gratis toegankelijk. Als je van plan bent te komen, word je verzocht je aan te melden via [email protected].


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.