Beurs van de Student Union

| Redactie

De Student Union stelt het aankomend jaar weer beurzen beschikbaar voor studenten die op stage gaan naar het buitenland of om andere redenen bij een universiteit in het buitenland verblijven. De Unionbeurs, variërend van 700 tot 1000 euro, is bestemd voor studenten die bijzonder actief zijn naast hun studie en een redelijk begrip hebben van de activismesituatie in Enschede. Als tegenprestatie voor

De Student Union stelt het aankomend jaar weer beurzen beschikbaar voor studenten die op stage gaan naar het buitenland of om andere redenen bij een universiteit in het buitenland verblijven.

De Unionbeurs, variërend van 700 tot 1000 euro, is bestemd voor studenten die bijzonder actief zijn naast hun studie en een redelijk begrip hebben van de activismesituatie in Enschede. Als tegenprestatie voor het ontvangen van de beurs wordt verwacht dat je op de plaats van bestemming een vergelijking maakt van het activisme in Twente en daarbij aanbevelingen doet voor de Student Union. Het onderzoek zal toegespitst zijn op een bepaald onderdeel, zoals imago-onderzoek, communicatiestructuur of de financiële structuur.

Het Unionbeurzenprogramma nieuwe stijl heeft inmiddels zijn eerste jaar erop zitten. In deze maand kunnen nog aanvragen voor de beurs worden ingediend, mocht je tussen september en december 2003 naar het buitenland gaan. De deadline ligt op 29 augustus.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.