Oekraïne in Europese Unie?

| Redactie

De Stichting Onderwijs Twente Oekraïne (SOTO) bestaat zaterdag 22 maart vijf jaar. SOTO viert dat met een bijeenkomst waar Frans Timmermans, Tweede Kamerlid voor de PvdA en vice-voorzitter van de Vaste Kamercommissie voor Buitenlandse Zaken, zal spreken over de vraag of Oekraïne een perspectief moet worden geboden op het lidmaatschap van de Europese Unie. De bijeenkomst vindt plaats in de Audiozaa

De Stichting Onderwijs Twente Oekraïne (SOTO) bestaat zaterdag 22 maart vijf jaar. SOTO viert dat met een bijeenkomst waar Frans Timmermans, Tweede Kamerlid voor de PvdA en vice-voorzitter van de Vaste Kamercommissie voor Buitenlandse Zaken, zal spreken over de vraag of Oekraïne een perspectief moet worden geboden op het lidmaatschap van de Europese Unie. De bijeenkomst vindt plaats in de Audiozaal van de Vrijhof en begint om 13.45 uur. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij [email protected].

Na afloop wordt de nieuwe werkruimte van SOTO (het voormalig chemisch afvaldepot naast de WOT) feestelijk in gebruik genomen met een kort optreden van het Twents Byzantijns Koor.

SOTO is vijf jaar geleden opgericht door oud UT-medewerkers en geeft steun 'in natura' aan een aantal onderwijsinstellingen in Oekraïne, o.a. de Polytechnische Universiteit van L'viv. Ze houdt zich daarom aanbevolen voor alle nog in goede staat verkerende apparatuur, bijvoorbeeld computers, die door de UT wordt vervangen.


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.