Netwerk wetenschaps-winkels

| Redactie

De EU heeft bijna 400.000 euro subsidie toegekend aan een project om een internationaal netwerk van wetenschapswinkels op te zetten. De wetenschapswinkel Biologie van de Universiteit Utrecht en de Chemiewinkel van de Rijksuniversiteit Groningen krijgen de coördinatie van dit ISSNET-project (Improving Science Shop Networking). Brussel wil de wetenschap dichter bij de burger brengen. Met ISSNET moet

De EU heeft bijna 400.000 euro subsidie toegekend aan een project om een internationaal netwerk van wetenschapswinkels op te zetten. De wetenschapswinkel Biologie van de Universiteit Utrecht en de Chemiewinkel van de Rijksuniversiteit Groningen krijgen de coördinatie van dit ISSNET-project (Improving Science Shop Networking).

Brussel wil de wetenschap dichter bij de burger brengen. Met ISSNET moet een actief netwerk ontstaan van alle Europese wetenschapswinkels, waarvan er nu zestig zijn. Hierdoor kunnen meer burgers en maatschappelijke organisaties gebruik maken van meer wetenschappelijke kennis en expertise.

SSNET zorgt voor een website, een tijdschrift en een tweejaarlijkse internationale conferentie. Gezamenlijke milieuprojecten gaan van start als voorbeeld van internationale samenwerking tussen wetenschapswinkels.

Hop


Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.