Studeerbaarheid

| Redactie

De Landelijke Studentenvakbond (LSVb) gaat onderzoeken of universiteiten en hogescholen wel serieus werk maken van de voorstellen voor verbetering van hun onderwijs. Volgens de bond laten diverse onderwijsinstellingen knelpunten links liggen. Universiteiten en hogescholen kunnen uiterlijk 1 april voor het eerst bij de minister van onderwijs een aanvraag indienen voor een bijdrage uit het studeerba

De Landelijke Studentenvakbond (LSVb) gaat onderzoeken of universiteiten en hogescholen wel serieus werk maken van de voorstellen voor verbetering van hun onderwijs. Volgens de bond laten diverse onderwijsinstellingen knelpunten links liggen.

Universiteiten en hogescholen kunnen uiterlijk 1 april voor het eerst bij de minister van onderwijs een aanvraag indienen voor een bijdrage uit het studeerbaarheidsfonds. Bij die aanvraag zit ook een algemeen kwaliteitsplan. De stukken worden opgestuurd door het College van Bestuur.

De bond stuurt alle studentleden van universiteits- en medezeggenschapsraden binnenkort een aantal vragen, ook over dreigend misbruik van het studeerbaarheidsfonds. Eind januari worden de conclusies bekend.

Stay tuned

Sign up for our weekly newsletter.