Inzending van studentendecaan Caroline van Dijken, in juli op vakantie in Kenia. Haar bijschrift: `Hoe sterk is de Keniaanse fietser'.
Debbie Weegerink, werkzaam bij FEZ en Jeroen olde Benneker (CTW) fietsten in hun vakantie van Enschede naar Albenga, aan de Italiaanse Riviera. De plaatjes tonen Debbie in een klim naar Kandersteg (Zwitserland) en het tweetal bij aankomst in Albenga.
Henny Bevers (TNW) en zijn vrouw Ans maakten in juni onder begeleiding van Lo Linders een kajak(zee)tocht tussen Vancouver (Canada) en Vancouver Island. Tijdens de ruim zes uur durende tocht zag het tweetal diverse zeehonden, zeeotters en zeearenden.
Janneke Hoedemaekers (student technische natuurkunde) zat deze zomer op zee met deze boot. Eerder dit jaar, op studiereis in China (ook een klein beetje vakantie), ontdekte ze dit gekke bordje bij een tempel. Als je uitglijdt, doe het dan voorzichtig!
Guatemala. Nicolette Kupper, student TCW/PSY, valt met liaan en al uit de boom.
Bert Groenman (links), werkzaam bij het UT-Nieuws, reed dinsdagmorgen de achttiende juli met wat maatjes en kinderen van Bourg d'Oisans naar Alpe d'Huez, een stevige klim van bijna 14 km en stijgingspercentages van 8-10,5%. Het traject vormde later op de dag het slotakkoord van de Tour-etappe vanuit Gap. Duizenden mensen langs de kant, leuke ambiance. Bert's tijd: 1 uur 30.
Ruud Szwajcer, derdejaars bestuurskunde, was op vakantie in Turkije en Brazilie. In dat laatste land verbleef hij met twee vrienden negen dagen. Zijn dagelijkse bezigheden: surfen, beachvolleybal en zwemmen.